Nabídka

DOKUMENTÁRNÍ FILMY A SERIÁLY

Zdokumentujeme zajímavý životní příběh člověka, či skupiny lidí tak, aby měl výpovědní, inspirační a emocionální hodnotu pro ostatní.  Můžeme rovněž zachytit genius loci místa, s kterým si přejete seznámit širokou veřejnost.

PROPAGAČNÍ FILMY

Náš film může propagovat váš produkt, či činnost vaší firmy tak, aby rozšířil vaši klientelu a povědomí o vaší činnosti, aby vašeho klienta zaujal kvalitou vašich produktů a zvýšil důvěryhodnost vaší firmy na trhu.

FIREMNÍ PREZENTACE

Náš film o vaší firmě lze také distribuovat klientům ve formě smyčky pouštěné na plazmové televizi přímo v prostorách vaší firmy, např. na recepci.  Takový film bude prezentovat vaši činnost nepřetržitě především vizuální formou nádhernými záběry a textovými informacemi

REKLAMA

I krátký spot může mít kromě vizuálního nápadu a vtipu zajímavý obsah, který klienty ve zkratce seznámí s vaší činností či produkty a vzbudí zájem o další informace.

VIDEOKLIPY

Videoklip nemusí prezentovat  pouze hudební styl kapely, která interpretuje píseň ve videoklipu použitou. Chytlavá a hodnotná skladba může propagovat i vaši firmu. Ideální symbióza hudebníka s vaší firmou prospěje oběma stranám.