Proč film?

Zastáváme názor, že filmová prezentace může pomoc i v kterémkoliv odvětví lidské činnosti. Jak?

NÁRŮST KLIENTELY

Divákovi kvalitního filmu lze předat mnoho zajímavých informací o vašich produktech jedinečnou cestou, neopakovatelnou například v psaném článku.

Máte kvalitní produkt, který pomáhá lidem? Můžeme pro vás vyrobit dokument, který ukáže, jak váš produkt skutečně pomáhá. Žádný lživý teleshoping ani líbivý, ale bezobsažný spot. Přesvědčte se na příkladu našeho projektu Česko Slovensko má úspěch.

ROZŠÍŘENÍ POVĚDOMÍ O VAŠICH PRODUKTECH

Při dnešním stupni rozvoje televizních a internetových médií lze oslovit klienta širokým množstvím žánrů:  dokumentární film, dokumentární seriál, reklama, firemní prezentace na plazmových televizích, propagační spoty na YouTube, série spotů a článků na Facebooku, audiovizuální prvky ve webových prezentacích.

Pomůžeme vám orientovat se v této pavučině možností, žánrů a prostředků návrhem efektivního a finančně přijatelného řešení. Naše filmy tak pomohou výrazně rozšířit povědomí o vašich produktech.

MOŽNOST ZAUJMOUT KLIENTA

Audiovizuální dílo nabízí široké spektrum možností  jak zaujmout diváka. Zatímco jiní sázejí na efekt, líbivost a někdy bohužel i lež, my se soustředíme na zaujetí diváka zajímavým obsahem, který ale bude veskrze čistý a pravdivý.

Nabízíme vám možnost diváka skutečně zaujmout kvalitou vašich produktů.

ZVÝŠENÍ DŮVĚRYHODNOSTI

Jsme si jistí, že vaše firma je postavena na pevných zásadách, etice, morálce a pravidlech, díky kterým dosahujete spokojenosti u vašich klientů.

Zveřejníte-li tyto pilíře vašeho podnikání například v dokumentu o vaši firmě na vašich webových stránkách, důvěryhodnost vaší firmy před klienty poroste.